Personal Information
| Persian First & Last Name: | یاشار افشاری |
| Age: | 15 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 165 cm |
| Weight: | 46 kg |
| Persian First & Last Name: | یاشار افشاری |
| Age: | 15 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 165 cm |
| Weight: | 46 kg |
| Position: | Goalkeeper |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 1 |
| Age Group: | U15–U16 |