Personal Information
| Persian First & Last Name: | شایان محمدی |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 69 kg |
| Persian First & Last Name: | شایان محمدی |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 69 kg |
| Position: | Defense |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 15 |
| Age Group: | Adults |