Personal Information
| Persian First & Last Name: | سید علیرضا حسینی |
| Age: | 18 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 62 kg |
| Persian First & Last Name: | سید علیرضا حسینی |
| Age: | 18 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 62 kg |
| Position: | Goalkeeper |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 12 |
| Age Group: | Adults |