Personal Information
| Persian First & Last Name: | سید دانیال صفوی |
| Age: | 14 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 160 cm |
| Weight: | 48 kg |
| Persian First & Last Name: | سید دانیال صفوی |
| Age: | 14 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 160 cm |
| Weight: | 48 kg |
| Position: | Midfielder |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 8 |
| Age Group: | U15–U16 |