Personal Information
| Persian First & Last Name: | سپهر مالکی |
| Age: | 15 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 147 cm |
| Weight: | 36 kg |
| Persian First & Last Name: | سپهر مالکی |
| Age: | 15 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 147 cm |
| Weight: | 36 kg |
| Position: | Right Defense |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 6 |
| Age Group: | U12–U13 |