Personal Information
| Persian First & Last Name: | رضا برومند |
| Age: | 22 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 178 cm |
| Weight: | 52 kg |
| Persian First & Last Name: | رضا برومند |
| Age: | 22 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 178 cm |
| Weight: | 52 kg |
| Position: | Winger |
| Preferred Foot: | Left |
| Shirt Number: | 23 |
| Age Group: | Adults |