Personal Information
| Persian First & Last Name: | پویا شاهرضایی |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 179 cm |
| Weight: | 56 kg |
| Persian First & Last Name: | پویا شاهرضایی |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 179 cm |
| Weight: | 56 kg |
| Position: | Winger |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 77 |
| Age Group: | Adults |