Personal Information
| Persian First & Last Name: | پرهام مدرسی |
| Age: | 13 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 174 cm |
| Weight: | 43 kg |
| Persian First & Last Name: | پرهام مدرسی |
| Age: | 13 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 174 cm |
| Weight: | 43 kg |
| Position: | Winger |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 17 |
| Age Group: | U15–U16 |