Personal Information
| Persian First & Last Name: | نیما آبگرو |
| Age: | 26 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | man |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 78 kg |
| Persian First & Last Name: | نیما آبگرو |
| Age: | 26 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | man |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 78 kg |
| Position: | managing Director |