Personal Information
| Persian First & Last Name: | طاها صائب نژاد |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 170 cm |
| Weight: | 50 kg |
| Persian First & Last Name: | طاها صائب نژاد |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 170 cm |
| Weight: | 50 kg |
| Position: | Midfielder |
| Preferred Foot: | Left |
| Shirt Number: | 27 |
| Age Group: | Adults |