Personal Information
| Persian First & Last Name: | محمد مهدی سید بکایی |
| Age: | 23 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 77 kg |
| Persian First & Last Name: | محمد مهدی سید بکایی |
| Age: | 23 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 180 cm |
| Weight: | 77 kg |
| Position: | Defense |
| Preferred Foot: | Left |
| Shirt Number: | 5 |
| Age Group: | Adults |