Personal Information
| Persian First & Last Name: | محمدرضا داوری |
| Age: | 25 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | man |
| Height: | 182 cm |
| Weight: | 80 kg |
| Persian First & Last Name: | محمدرضا داوری |
| Age: | 25 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | man |
| Height: | 182 cm |
| Weight: | 80 kg |
| Position: | chairman of the board of directors |