Personal Information
| Persian First & Last Name: | محمدجواد علی خاصی |
| Age: | 32 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | men |
| Height: | 173 cm |
| Weight: | 80 kg |
| Persian First & Last Name: | محمدجواد علی خاصی |
| Age: | 32 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | men |
| Height: | 173 cm |
| Weight: | 80 kg |
| Position: | coach |