Personal Information
| Persian First & Last Name: | معین طباطبایی |
| Age: | 22 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 174 cm |
| Weight: | 58 kg |
| Persian First & Last Name: | معین طباطبایی |
| Age: | 22 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 174 cm |
| Weight: | 58 kg |
| Position: | Right Winger |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 11 |
| Age Group: | Adults |