Personal Information
| Persian First & Last Name: | مهدی شجاعی |
| Age: | 17 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 191 cm |
| Weight: | 68 kg |
| Persian First & Last Name: | مهدی شجاعی |
| Age: | 17 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 191 cm |
| Weight: | 68 kg |
| Position: | Defensive Midfielder |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 3 |
| Age Group: | Adults |