Personal Information
| Persian First & Last Name: | کیان کریمی |
| Age: | 13 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 157 cm |
| Weight: | 70 kg |
| Persian First & Last Name: | کیان کریمی |
| Age: | 13 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 157 cm |
| Weight: | 70 kg |
| Position: | Goalkeeper |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 1 |
| Age Group: | U12–U13 |