Personal Information
| Persian First & Last Name: | کیوان مظفری |
| Age: | 31 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | man |
| Height: | 173 cm |
| Weight: | 67 kg |
| Persian First & Last Name: | کیوان مظفری |
| Age: | 31 |
| Birthplace: | esfahan |
| Nationality: | iran |
| Gender: | man |
| Height: | 173 cm |
| Weight: | 67 kg |
| Position: | technical director |