Personal Information
| Persian First & Last Name: | حسین طباطبایی |
| Age: | 12 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 175 cm |
| Weight: | 70 kg |
| Persian First & Last Name: | حسین طباطبایی |
| Age: | 12 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 175 cm |
| Weight: | 70 kg |
| Position: | Forward |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 9 |
| Age Group: | U12–U13 |