Personal Information
| Persian First & Last Name: | اشکان تیموری |
| Age: | 15 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 175 cm |
| Weight: | 60 kg |
| Persian First & Last Name: | اشکان تیموری |
| Age: | 15 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 175 cm |
| Weight: | 60 kg |
| Position: | Winger |
| Preferred Foot: | Left |
| Shirt Number: | 20 |
| Age Group: | U15–U16 |