Personal Information
| Persian First & Last Name: | آرتین بنی اسد |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 168 cm |
| Weight: | 53 kg |
| Persian First & Last Name: | آرتین بنی اسد |
| Age: | 16 |
| Birthplace: | Esfahan |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 168 cm |
| Weight: | 53 kg |
| Position: | Left Winger |
| Preferred Foot: | |
| Shirt Number: | 173 |
| Age Group: | U15–U16 |