Personal Information
| Persian First & Last Name: | علی محبی |
| Age: | 14 |
| Birthplace: | Najafabad |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 187 cm |
| Weight: | 75 kg |
| Persian First & Last Name: | علی محبی |
| Age: | 14 |
| Birthplace: | Najafabad |
| Nationality: | Persian |
| Gender: | Male |
| Height: | 187 cm |
| Weight: | 75 kg |
| Position: | Defensive Midfielder |
| Preferred Foot: | Right |
| Shirt Number: | 180 |
| Age Group: | Adults |